LIKYA
LIKYA
LIKYA
LIKYA
LIKYA
LIKYA
LIKYA

LIKYA Yemek Odası Takımı

 

Göz alıcı detayları ve işlevsel bir tasarımı öze dönüş temasıyla harmanlayan Likya yemek odası, zarafeti ve modern şıklığı buluşturuyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LIKYA YEMEK ODASI TAKIMI

Likya Yolu’ndan alınan ilhamla doğal ceviz ve krem tonları kullanılarak tasarlanan Likya yatak odası, zarafeti ve şıklığı temsil ediyor. Bas - aç fonksiyonu eklenerek tasarlanan 4 kapaklı dolap modülü, katlanır kapak sistemi ve iç aydınlatma özellikleriyle size konforlu ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Likya yatak odasında bulunan tekli modül alternatifleri ise yatak odasında maksimum depolama alanı oluşturmak isteyenlere hitap ediyor.

Tek kapaklı dolap modüllerinde bulunan çekmeceler, yatak odalarındaki dar alanları ve köşeleri depolama alanı olarak değerlendirmeyi kolaylaştırıyor. Frenleme sistemli menteşeler eşliğinde tasarlanan modüller, kulp detayını ortadan kaldırarak şıklığı ve sadeliği zirveye taşıyor.

Size de yalnızca Likya yatak odasının farklı modül alternatifleri arasından seçim yaparak hayalinizdeki yatak odası dekorasyonunu gerçeğe dönüştürmek kalıyor!

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN
LIKYA Kalite detaylarda saklıdır
  • Temel Özellikler Kapak Stoplama Sistemi