LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN

LORENTA DACRAS JASMIN Yatak Odası Takımı

 

Country tarzın romantik çizgisini modern tasarım anlayışıyla yansıtan Lorenta Dacras Jasmin yatak odası takımı ile her yeni güne ferah bir atmosferde başlayın!
  • Genel Bakış

LORENTA DACRAS JASMIN YATAK ODASI TAKIMI

Yalın tasarım çizgilerine eşlik eden incelikli detaylar, beyazın country tarzın sıcak ruhuna yakışan ferahlığı… Hem modern hem de klasik izler taşıyan Lorenta Dacras Jasmin yatak odası takımı, zamansız bir stil oluşturmak isteyenleri bekliyor.

Lorenta Dacras Jasmin yatak odası takımında beyazın zarafetine antrasitin asil görünümü eşlik ediyor. Karyola başındaki kapitone dikişler, retro esintileri beraberinde getirirken yalın tasarıma hareket katıyor.

Cam kapak ve klapalardaki şerit baskılı boyalı kumlama efekti, kapak gövdelerini çevreleyen profil, ahşap işçiliğiyle üretilen altıgen formdaki zarif ayaklar, altın rengi kulplar gibi detaylar yatak odalarında seçkin bir etki yaratıyor.

Lorenta Dacras Jasmin yatak odası takımının işlevsel modülleri, dekorasyon konusunda özgürlük sunuyor. 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgülü dolap olmak üzere üç farklı dolap alternatifi arasından yatak odanıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayakucu puf, makyaj masası ve makyaj masası puf gibi şık modüllerle dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.