NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA

NOVA Yatak Odası Takımı

 

Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Nova yatak odası takımı sizi bekliyor!
  • Genel Bakış

NOVA YATAK ODASI TAKIMI

Evinizin en özel alanında göz zevkinizi okşayan, zarif ve zamansız bir tarza imza atmak ister misiniz? Nova koleksiyonunun doğadan ilham alan tasarım çizgisini üst düzey konforla buluşturan Nova yatak odası takımı ile hayalinizdeki yatak odasına kavuşabilirsiniz.

Nova yatak odası takımı, özgün tasarımı ile hem yalın hem de iddialı olabileceğini kanıtlıyor. Asil görünümlü ceviz ana gövde ile keten desenli dolap ve çekmece kapaklarının birlikteliği, tasarıma kusursuz bir ahenk kazandırıyor. Siyah ve bakır tonlarındaki kulplar ise zarif bir dokunuş katıyor. Keten dokulu yatak başlığı ise tüm dekorasyonun odak noktası olmayı başarıyor.

Farklı boyutlardaki gardırop seçenekleri sayesinde Nova yatak odası takımınızı, yaşam alanınızın genişliğine göre kişiselleştirebilirsiniz. 4, 5, 6 kapaklı veya 2 sürgü kapaklı gardırop modellerinden hangisini seçerseniz seçin, iç ünitenin işlevselliği sayesinde kıyafet ve aksesuarlarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Karyola ve gardırobunuzu puflar, yüksek ya da geniş şifonyer modelleri, komodin, makyaj masası gibi uyumlu mobilyalarla eşleştirerek yatak odanızda benzersiz bir stil oluşturabilirsiniz

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.