VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA

VENERA Yemek Odası

 

Retro çizgileri modern detaylarla buluşturan Venera yemek odasının çok yönlü ve estetik tasarımını daha yakından keşfedin.
  • Genel Bakış

VENERA YEMEK ODASI

Venera yemek odasının tasarımında retro üslubu göze çarpıyor, ancak taşıdığı geometrik ve modern detaylar bu tasarımı zamanın ötesinde kılıyor. Açılı gövdeleri ve dokusal yüzeyleriyle ön plana çıkan modüller, ceviz renginin zarafetini ve şıklığını taşıyor. Takımda bulunan ve gold detaylarla süslenen aynalar ise yemek odalarına aydınlık ve modern bir görünüm katıyor.

Venera koleksiyonunun sade ve minimal tasarım çizgileri, şıklığıyla ilham veren alanlar yaratmak isteyenler için birebir. Ürün modüllerinin altın renkli metal kulpları, bu tasarıma dinamik ve zarif bir görünüm katıyor. Modüllerde kullanılan yüksek ayak yapısı ise işlevselliği en üst düzeye taşıyor.

Mobilya seçimi yaparken dekorasyon stilinizde estetik bir duruş yakalamayı önemsiyorsanız Venera yemek odası sizin için biçilmiş kaftan. Takımda yer alan ürünlerin etkileyici formu ve fonksiyonel tasarımı, yemek odanızda geçirdiğiniz anları daha özel ve keyifli kılmayı bekliyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.