YATAKLAR

Üstün yatak teknolojileri ile en konforlu ve deliksiz uykulara Doğtaş yatak seçenekleri ile sahip olun.

Yataklar

Konu yataklar olduğunda, konfor ve kalite en başta aranan özelliklerdir. Adeta güne güzel veya kötü başlayacağınızı belirler nitelikte olan yataklar, vücudun dinlenmesinin ve huzurlu bir uykunun temelidir.

Yoğun tempoda ve stresli geçen bir günün ardından dinlendirici bir uyku çekmenin hayalini kuruyorsanız, aradığınız tüm özellikleri Doğtaş yatak modellerinde bulmanız mümkün. Tarz ve kaliteli mobilyaların adresi Doğtaş, ortopedik yatak seçenekleriyle uykuya dalmak artık çok daha kolay!

Doğtaş Yatak Modelleri

Güne enerjik başlamak için size en uygun yatağı tercih etmelisiniz. Eğer yatağınız sizi rahatsız ediyorsa, yayları batmaya başlamışsa veya sabahları uyandığınızda belde veya vücudunuzun genelinde bir ağrı hissediyorsanız, artık yatağınızı yenileme vaktiniz gelmiş demektir.

Yatağınız, ilk satın aldığınızdaki özelliklerini kaybetmişse ve artık beklenilen konforu sağlayamıyorsa ağrılara sebep olabilir ve dolayısıyla sabahları yorgun uyanabilirsiniz. Bunun nedeni, yatağınızın kalitesinin yetersiz olması veya size uygun olmaması da olabilir.

Eğer yatağınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, Doğtaş’ın tanınmış ürün kalitesine güvenebilirsiniz. İnsan anatomisine en uygun şekilde tasarlanmış Doğtaş yatakları tercih etmeniz hayat kalitenizi artırır, zinde sabahlara uyanırsınız.

Gelişmiş Yay Sistemleri ile Deliksiz Uykular

Sizin için en iyi yatak, vücut yapınızı anlayan ve buna göre şekil alan akıllı, ortopedik yataklardır. Doğtaş yatak modelleri, deliksiz uykular için profesyonel bir işçilik ve teknoloji ile tasarlanmıştır. Yatakları konforlu kılan en önemli özelliklerinden bir tanesi yaylardır. Modern yay sistemleri ile vücut uyku esnasında ihtiyaç duyduğu desteği alır. Bu sayede gece boyu huzur dolu bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğtaş yatak konforunun destekçisi HRS yüksek dirençli yay teknolojisi, yatak yay sistemlerinin en vazgeçilmezlerinden biridir. Bu teknoloji ile üretilen yataklar, üstün karbon çelik yapısı, 6 sarmallı helezon formu ve yüksek yoğunluklu blok dizilimi sayesinde oldukça güçlü bir yapıya sahiptir.

HRS yay teknolojisi, sıradan yataklarda sık sık yaşanılan çökme şikayetlerini minimuma indirir. Yüksek yay yoğunluğu sayesinde tüm vücutlar için destek sağlayarak en rahat kullanımı sunar. Dahası, bu özelliği ile uzun yıllar boyu yapısını koruyarak en güzel uykulara dalmanızı sağlar.

Doğtaş Gold çift kişilik yatak, farklı yatak ölçüleri ile bu teknolojiyi sizlere en estetik şekilde sunar. Size en uygun yatağı hemen sepetinize ekleyerek online bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş yay teknolojilerinden bir diğeri de beş bölgeli yay sistemidir. Ortopedik yatak seçenekleri arasında öne çıkan bu sistem, farklı tel kalınlıkları ve yoğunluklarının, ağırlık bölgenize özel olarak sıralanmasından oluşur. Vücuda anatomik destek sağlar yapıda olan bu yataklar, kan dolaşımını destekler ve eklem ağrılarının önüne geçmede yardımcı olur.

Farklı yatak ölçüleri ile Doğtaş Diamond konforlu yatak modeli beş bölgeli yay sistemi ile gün boyu vücudunuzda biriken stresi ve yorgunluğu atmanızı sağlar.

Stresten Arındıran Uykular için Natürel Keten Doku

Uykuya dalmanız uzun sürüyor ve geceleri uykunuz bölünüyorsa, bunun arkasında yatan sebep stres olabilir. Doğtaş yatak modellerinden Diamond yataklar, özel üretilmiş natürel keten dokulu kumaşları sayesinde gün içerisinde vücutta biriken statik enerjinin uzaklaşmasına ve stresin azalmasına katkıda bulunur.

Dolayısıyla yatağınızın evinizin en rahat mobilyası olması, hem zinde bir vücut hem de dinç bir zihin ve pozitif ruh hali için büyük önem taşır.

Size En Uygun Yatak Ölçüleri

Yatak tercihi yaparken ilk önce çift kişilik mi yoksa tek kişilik yatağa mı ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Sonrasında ise yatak odası ölçülerine göre farklı boyutlarda yataklara yönelebilirsiniz. Doğtaş yataklar, 160*200 ve 180*200 çift kişilik yatak ölçüleri ile sizlere en uygun yatak ölçülerini sunuyor.

Yatak Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk sırada doğru yatak ölçülerini belirlemek yer alıyor. Sonrasında ise elbette ki konfor var. Yatak seçiminizi kaliteli malzemeden ve profesyonel işçilik ile üretilmiş yatak modellerinden yapmanız sizlere uzun ömürlü bir kullanım ve dingin bir uyku güvencesi sağlar.

Farklı yatak yay sistemi teknolojileri arasından yaşa ve kiloya göre vücudunuza en uyumlu yatağı tercih edebilirsiniz. Yatak odanızın diğer parçaları için ise “Modern Yatak Odası Önerileri” başlıklı içeriğimize göz atmayı unutmayın.

Rüya Gibi Konforu, Yatak Odasının Diğer Parçalarıyla Tamamlayın

Günlük yoğun bir temponun ardından yatak odanızda dinlenmek ve huzurlu vakit geçirmek için, yatak odası dekorasyonu da önem taşımaktadır. Kaliteli yatakların tamamlayıcısı niteliğinde olan karyolalar bu konuda listenin ilk sıralarında yer alır.

Doğtaş karyola modelleri, şık tasarımları yatak odanıza estetik bir hava kazandırır ve kaliteli duruşları ile uzun yıllar boyu yatağınızı dış yıpranmalardan korur. Karyolalar dışında yatak odası aydınlatması da özenle seçilmelidir. Göz yormayan, dinlendirici bir ışık veren aydınlatmaları, modern aydınlatma ürünleri ile birlikte kullanırsanız kusursuz bir dizayn elde edebileceğiniz gibi uyku öncesi beyni ve gözleri yormamış olursunuz.

Evinizin en özel odası olan yatak odalarının yataktan şifonyere, gardroptan makyaj masasına kadar her bir parçasının sizi yansıtması ve uzun ömürlü olması için Doğtaş yatak odası takımlarını da inceleyebilirsiniz.

    • 01