GENÇ VE ÇOCUK ODASI KARYOLA VE BAZALARI

Tarzı, kaliteyi ve konforu bir arada sunan çocuk ve genç odası karyola ve baza modelleri ile çocuklarınız güne mutlu ve enerjik başlasın.

Genç Ve Çocuk Odası Karyola Ve Bazaları

Evlerde tarz ve konforlu mobilyaların adresi Doğtaş, birbirinden özgün ve kullanışlı çocuk ve genç odası karyola modelleri ile de çocukların ve gençlerin hayallerindeki odayı yaratmalarına imkan sağlıyor.

Karyolalar ve bazalar, yatak odalarının en temel mobilyalarındandır. İster çocuklar için, ister gençler için her tarza hitap eden, dinamik ve stil sahibi Doğtaş genç ve çocuk odası karyola ve bazalı karyola modelleri, hem çocukları hem de ebeveynleri memnun etmeye devam ediyor.

Bazasız & Bazalı Karyola Modelleri

Doğtaş çocuk ve genç odası karyola modelleri bazasız ve bazalı seçenekleriyle ihtiyaca yönelik fonksiyonel çözümler sunuyor. Fazla eşyalar için ekstra depolama alanı sağlayan bazalı karyola modelleri yenilikçi ve estetik çizgileri ile de öne çıkıyor.

Genç ve çocuk baza modelleri, geniş sandıklı baza seçeneği ile çocuğunuzun odasındaki dağınık duran ve az kullanılan eşyaları kusursuz biçimde saklayarak, odanın toplu ve düzenli görünmesine yardımcı olur.

Bazasız çocuk ve genç odası karyola modelleri ise şık tasarımlarıyla gençlerin ve çocukların severek kullanacağı ve her dekorasyona rahatça uyum sağlayacak şekilde dizayn edildi.

Sıradışı Dizayn, Dinamik Tasarım

Doğtaş genç ve çocuk karyola ve baza modelleri, sıradışı çizgileri ile genç ve çocuk odası dekorasyonlarının kurtarıcısı niteliğindedir. Sade ama kendine has duruşları ile Doğtaş genç ve çocuk karyola seçenekleri, çocukların enerjisini en zarif biçimde yansıtır.

Modern, sade tasarımları ve mükemmel işçilikleri sayesinde çocuğunuz büyüse bile Doğtaş karyolalar, zamansız stilini koruyarak sizi ekstra masraftan kurtarır.

Üstün Kalite İle Yıllar Boyu Konfor

Doğtaş’ın kurulduğu günden bu yana değişmeyen malzeme kalitesi sayesinde, karyolalar da çocukların sonsuz enerjisi karşısında yıllarca dayanıklı duruşlarını korur. Kolay yıpranmayan özellikteki karyola modelleri uzun vadede en tasarruflu mobilya seçimi olmakla beraber, aynı zamanda ilk günkü yeni yapısını yıllar boyu güvenle sürdürür.

Karyola Boyutu Tercihi & İdeal Alan Kullanımı

Çocuk ve genç odalarına mobilya seçimi yaparken alanı doğru kullanmak büyük önem taşır. Karyolalar yatak odalarının en büyük parçalarından biri olduğu için boyutu da alan kapasitesine göre tercih etmelisiniz. Doğtaş genç ve çocuk karyola modelleri, farklı boyut seçenekleriyle size en ideal alan kullanımını sağlar.

Stil Sahibi Karyola & Baza Başlıkları

Doğtaş genç ve çocuk baza yatak ve karyola modellerinin yanı sıra stil sahibi başlıkları ile de öne çıkıyor. Konfor öncelikli, modern ve şık karyola-baza başlıkları her dekorasyona kolayca uyum sağlar. Birbirinden farklı malzeme ve dizayna sahip başlıkları ile size ve çocuğunuza en uygun karyolayı seçebilir, siparişinizi online olarak hemen oluşturabilirsiniz.

Çocuk Karyola ve Genç Odası Karyola Seçimi

Çocuklara karyola satın alırken, uzun ömürlü ve severek kullanılacak bir mobilya seçimi yapmak için dikkate alınması gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan bazıları:

Kaliteli ve Dayanıklı Karyolaları Tercih Edin

Evinizdeki diğer tüm mobilyalar gibi genç ve çocuk odası baza ve karyoları alırken de en önemli unsur elbette ki malzeme kalitesidir. Sahip olduğu güçlü duruşunu, hiç değişmeyen üstün malzeme kalitesine bağlı olan Doğtaş, sizlere bu konuda en kaliteli mobilyaları sunuyor.

Kayolalar, Çocuk ve Genç Odası Tarzını Tamamlasın

Karyola tercihi yaparken, malzeme kalitesi kadar önemli olan bir diğer konu ise uyumdur. Çocuklar odalarında keyifli vakit geçirsinler, mobilyalarını severek kullansınlar derseniz, Doğtaş çocuk ve genç odası takımlarına hemen göz atarak, karyolanın oda içerisindeki mobilyalarla uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz.

Peki, neden çocuk ve genç odası karyolası satın alırken genç odası takımları ile birlikte almayı düşünmelisiniz? Genç ve çocuk odası takımları hem çocuklarınızı mutlu eder hem de evinizin genel dekorasyonuna uyum sağlayacağı için sizleri memnun eder.

Çocuğunuzun odasının modern görünümünü tamamlamak için çocuk odası abajur modelleri ve diğer aydınlatma ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Modern Yalınlık, Uzun Ömürlü Kullanım

Eğer çocuğunuzun yaşı ilerleyip gençliğe adım attığında çocuk odası takımını yenilemek zorunda kalmak istemezseniz, dilerseniz tercihinizi genç odası karyolaları ve diğer genç odası ürünlerinden yana yapabilirsiniz. Doğtaş genç odası karyola seçenekleri çağdaş ve yalın tasarımları sayesinde hem çocuklara hem gençlere hitap ediyor.

Dolayısıyla çocuğunuz bu karyola modellerini, büyüse bile severek kullanacaktır. Üstelik ahşap karyola seçenekleri ile doğanın dingin dokunuşu ve country tarzı yakalanabilirken, beyaz karyola modelleri ile de aydınlık ve enerjik genç odaları yaratılabilir.

Kısacası, Doğtaş genç karyola modelleri, çocuğunuzun uzun vadede sürekli değişen tarzına kolayca adapte olabilecek sadelikte olduğu için hem siz hem çocuğunuz için en avantajlı, ergonomik tercih olacaktır.

Depolama Alanı İhtiyacını Dikkate Alın

Çocukların bir hayli eşyası olabilir. Onlar büyüse bile bu eşyaları atmak istemeyebilirsiniz veya dar alanlar için ekstra depolama yerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi ve başka sebepler dolayısıyla ekstra depolama alanı gereksinimi duyanlar için genç ve çocuk bazalı karyola modelleri kurtarıcı bir parça olacaktır.

Çocuk ve genç odası karyola tercihinizi Doğtaş bazalı karyola modellerinden yana yaparak, fazla eşyaları kolayca göz önünden kaldırabilmeniz mümkün. Dahası, bazalı karyola seçeneklerinin benzersiz tasarımları da size hoş görünüm, konfor, depolama alanı, uygun fiyat, ve malzeme kalitesini bir arada sunar.

    • 01