Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat

DEKORATİF KIRLENTLER

Dekoratif Kırlentler

Evlerde tarz ve uyumun adresi Doğtaş’ın dekoratif kırlent seçenekleri, l koltuk ve oturma gruplarına renk katıyor. Farklı zevkleri memnun edecek nitelikte tasarlanan kırlentler, salon ve oturma odası dekorasyonlarına modern bir görünüm kazandırıyor.

Özgün tasarımları ve yüksek kalitesi ile ev dekorasyonunun en şık tamamlayıcıları arasında yer alan Doğtaş kırlent modelleri, her ayrıntısında Doğtaş’ın modern tasarım çizgisini yansıtıyor.

Koltuk takımı, berjer ve diğer mobilyalar ile görsel bir bütünlük oluşturan kırlent kombinleri, iç mekanlarda şık bir duruş yaratıyor. Doğtaş kırlentler, tasarım şıklığına ek olarak koltuk ve oturma gruplarının rahatlığını da taçlandırıyor!

Doğtaş Home Kırlent Modelleri

Ev dekorasyonunu farklı parçalar ile zenginleştirmek isteyenlerin favori parçalarından biri olan kırlentler, Doğtaş Home kalitesi ile evlerinizle buluşuyor. Farklı desen ve renk alternatifine sahip olan kırlentler, dekorasyon tutkunlarına zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Evinizde yaratmaya çalıştığınız kusursuz ambiyansı şıklığı ile taçlandıran Doğtaş Home kırlent modelleri, yüksek kaliteleri ile de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Özgün tasarımı ile fark yaratan kırlent çeşitleri, farklı doku ve desenlerle zenginleştirilerek şık bir bütünlük oluşturuyor. Kırlentler, koltukların üzerinde tek başına kullanılabileceği gibi birden fazla kırlentin bir arada tercih edilmesi ile benzersiz bir kırlent kombinasyonu oluşturmak da mümkün hale geliyor.

Evlere tarz ve uyumu bir arada sunan Doğtaş kırlent modelleri arasından evinizin tarzına ve kişisel beğenilerinize en uygun olanları seçebilir, evinize stil sahibi bir dokunuşta bulunabilirsiniz!

Zengin Renk ve Desen Seçeneğine Sahip Kırlentler

Ev dekorasyonunda benzer parçaların birlikte kullanılması kadar sık rastlanılan bir başka durum da farklı doku ve desenlerin bir arada görsel bir bütünlük oluşturmasıdır. Doğtaş Home kalitesi ile üretilen dekoratif kırlentler, Doğtaş’ın geniş ürün yelpazesi sayesinde dekorasyon tutkunlarını memnun ediyor.

Doğtaş Home, hem minimal tasarımı ile fark yaratan kırlent çeşitlerini hem de klasik tasarımı ile beğeni toplayan kırlent modellerini bir arada sunuyor.

İç mekan dekorasyonlarında farklı renklerin bir arada kullanılması, modern bir etki oluşturuyor. Bu doğrultuda sizler de Doğtaş Home’un renkli tasarımsal ayrıntıları ile dikkat çeken kırlent modelleri ile benzersiz bir stile imza atabilirsiniz.

Salon dekorasyonunuzda sade çizgisi ile beğeni toplayan Neutral Alanis KırlentNeutral Cladia Kırlent ve Neutral Maira Kırlent’i bir arada kullanarak şık bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Buna ek olarak koltuklarla, salon duvarları ile ya da odada bulunan dikkat çekici ögeler ile renk anlamında birbirini tamamlayan kırlent takımları, bu sayede elde etmek istediğiniz dekoratif stili de güçlendirecektir.

Sağlam ve Kaliteli Dekoratif Kırlent Çeşitleri

Tıpkı mobilya ve aksesuar ürünlerinde olduğu gibi kırlent setlerinin de yeteri kadar sağlam olması, uzun ömürlü bir kullanım noktasında oldukça kritik bir detay olarak öne çıkıyor. Kalite bir kumaşa sahip olan kırlentler, istenildiği gibi dekorasyonda da gösterişli bir etki yaratıyor.

Doğtaş Home kategorisinde yer alan kırlentlerin tümü, Doğtaş Mobilya’nın yüksek kalitesini ve tasarım anlayışını yansıtıyor. Aradan yıllar geçse de ilk günkü gibi yeni kalacak kırlent modelleri için Doğtaş Home’u tercih edebilir, seçtiğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra tek tıkla satın alabilirsiniz.

Farklı Formları ile Dikkat Çeken Kırlent Takımları

Doğtaş Home kalitesi ile tasarlanan ve üretilen kırlentler, sıradanlıktan uzak bir tarzın kapılarını aralıyor. Yuvarlak, kare ve üçgen forma sahip olan kırlentler, koltuk takımlarının üzerinde modern bir görünümün kapılarını aralıyor.

Doğtaş Home Yuvarlak Taba Kırlent ve Üçgen Antrasit Kırlent sıradışı formu ile koltuk dekorasyonunda modern bir stilin kapılarını aralıyor.

Devamını Oku
    • 01