NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA

NOVA Yemek Odası Takımı

 

Doğanın dinginliğini yansıtan Nova yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!
  • Genel Bakış

NOVA YEMEK ODASI TAKIMI

Doğadan ilham alan renkleri ve dokuları sayesinde özgün bir tasarım çizgisine sahip olan Nova yemek odası takımı, yemek odasında farklı bir tarz arayanlara hitap ediyor. Toprak renkleri ve ahşabın asil duruşu ile hayat bulan Nova yemek odası takımı, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor.

Ceviz ana gövdeye eşlik eden keten desenli kapaklar sayesinde ortaya benzersiz bir uyum çıkarıyor. Siyah ve bakır tonlarının birlikte kullanımı ile tasarlanan kapak kulpları, tasarımın bütününe hakim olan zarif görünümü vurguluyor.

Nova yemek odası takımına dahil olan farklı modüllerle tamamen kendi tarzınızı yansıtan bir takım oluşturabilirsiniz. Sabit ya da açılabilir, dikdörtgen ya da oval yemek masalarından istediğinizi seçebilir, minik detaylarla farklılaşan konsollardan birini tercih edebilirsiniz. Orta ya da zigon sehpa, ayakucu pufu, dresuar gibi modüllerle takımınızı zenginleştirebilirsiniz.

Ailece yenilen keyifli akşam yemeklerinden kalabalık arkadaş buluşmalarına tüm özel anlarınıza şık ve konforlu Nova yemek odası takımı ile renk katabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.