ŞİFONYERLER

Şifonyerler

Evinizdeki konfor ve şıklığın adresi Doğtaş, mobilya konusunda uzmanlığını malzeme kalitesi, öne çıkan tasarımları ve farklı seçenekleriyle gösteriyor. Diğer mobilya çeşitlerinde olduğu gibi modern şifonyer modelleri ile de kullanıcılarının zevklerine ve ihtiyaçlarına hitap etmeye devam ediyor.

Yatak odalarında hem işlevsellikleri hem de dekorasyonu tamamlayıcılığı ile vazgeçilmez bir parça olan şifonyerler, Doğtaş kalitesi ve tasarımı ile  buluştuğunda ortaya benzersiz modeller çıkıyor.

Tarzınıza En Uygun Şifonyer Modelleri ve Özellikleri

Doğtaş’ın farklı tarz, renk ve boyut seçenekleriyle bulabileceğiniz şifonyer modelleri ile yatak odanızı hayallerinizdeki gibi dekore etmek artık çok kolay! Kullanılan malzeme kalitesi ve benzerlerini geride bırakan büyüleyici tasarımlarıyla Doğtaş şifonyerleri tercih ederek siz de tarzınızı yatak odanıza yansıtabilirsiniz. Beyaz şifonyer, siyah şifonyer, ahşap şifonyer, renkli şifonyer, yüksek şifonyer, aynalı şifonyer, retro şifonyer gibi bir çok seçeneği ile aradığınız şifonyer tam da Doğtaş’ta.

Beyaz şifonyer modelleri arayışında olanlar, Doğtaş’ın klasik çizgilere sahip Trento şifonyer modeli ile yatak odalarına nostaljik bir hava getirebilir. Dahası, kalitesi ve tasarımıyla asilliği yansıtan bu ürün oldukça geniş olması sayesinde fonksiyonel özelliği ile de bir artı sağlıyor.

Siyah şifonyer tercih edenler ise Diamond siyah şifonyer ile yatak odalarını zarafetin odak noktası kılabilirler. Modern çizgileri ve elmas şekilli ayrıntılarıyla siyahın zenginliğini bir araya getiren bu ürün ile lüksü yanı başınızda hissedin.

Birbirinden estetik tasarımlara sahip ahşap şifonyer modelleri doğadan gelen huzuru yatak odanıza taşımanıza yardımcı oluyor. Doğtaş’ın sofistike, sade, alışılmışın dışında ahşap şifonyer seçenekleri ile tarzınız yatak odanızın detaylarında kendini gösterebilir. 

Doğtaş’tan Her Bütçeye Uygun Şifonyer Fiyatları

Doğtaş güvencesine sahip şifonyer modelleri, bütçe dostu fırsatlarlar da öne çıkar. Doğtaş şifonyer fiyatları, model özelliklerine ve genişliğe göre değişir. Genel olarak şifonyer modellerinin fiyatları, kaliteli üretim göz önünde bulundurulduğunda bütçenize uygun fiyatlandırma içerir. Doğtaş’ın tüm ihtiyaçlara çözüm sunan şifonyer çeşitlerini fiyat ve model özelliklerine göre inceleyebilir, yatak odanıza şıklık katacak bir detay ekleyebilirsiniz!

Aynalı Şifonyer ile Hem Şıklığı Hem İşlevselliği Bir Araya Getirin

Doğtaş aynalı şifonyer modelleri ile geniş depolama alanına sahip olurken şifonyeri makyaj masası yerine de kullanabilirsiniz. Modern bir yatak odası görüntüsünü de destekleyen aynalı şifonyerler, yatak odasındaki ayna ihtiyacını giderirken şıklık da katar. Özellikle aynalı geniş şifonyer modeli tercih ederek eşyalarınıza yer açabilir ve aynanın katacağı stil ile yatak odası dekorasyonuna renk katabilirsiniz. 

Aynalı şifonyer modellerinde malzeme kalitesi ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak doğu ürüne yönelebilirsiniz. Bu konuda size geniş seçenekler sunan Doğtaş aracılığıyla yatak odanızda hedeflediğiniz görünümü kolayca elde edebilirsiniz. Kategori üzerinden aynalı veya aynasız tüm şifonyer çeşitlerini inceleyerek hem işlevselliği hem de şıklığı bir arada görebilirsiniz. 

Çekmeceli Şifonyer Modelleri ile Yatak Odası Dekorasyonunu Tamamlayın

Doğtaş dolaplı şifonyer modelleri zarif tasarımlarının yanı sıra kullanım bakımından da ihtiyaca yönelik çeşitli çözümler sunuyor. 2 çekmeceli şifonyer, 3 çekmeceli şifonyer, 4 çekmeceli şifonyer, 5 çekmeceli şifonyer gibi çok çekmeceli şifonyer seçenekleri ile dilediğiniz kullanım alanını tercih etmek de sizin elinizdedir. 

Yatak odası dekorasyonunda uyumu yakalamak için tercih edeceğiniz şifonyeri bir de şifonyer aynası ekleyebilirsiniz. Doğtaş’ın farklı kesimlerde şifonyer aynası modelleri arasından seçiminizi yaparak evinizi dilediğiniz gibi güzelleştirebilmeniz mümkün. Aynalı şifonyerler tasarımları kadar kullanımları bakımından da makyaj masası görevi görebildikleri için avantajlıdır. Şifonyer aynasına ek olarak şifonyer modelinize uygun tamamlayıcı mobilyalara ya da Doğtaş’ın göz kamaştırıcı yatak odası takımlarına göz atabilirsiniz. Böylece yatak odanız, ahenk ve stili bir bütün hâlinde yansıtabilir.

Mobilya sektöründe kalitesi ve malzeme seçimi ile hep bir adım önde olan Doğtaş, şifonyer modelleriyle de farkını ortaya koyuyor. Dayanıklı malzeme seçimi sayesinde kullanıcılar ürünlerini uzun vadede yıpranma yaşamadan kullanmaya devam ediyor.

Sağlam ve kaliteli ürünleri uzun yıllar geçse de ilk günkü ışıltısını ve yapısını koruyarak kullanıcılarını memnun ediyor. Siz de Doğtaş’ın ürün kalitesine sırtınızı güvenle yaslayıp uzun vadede rahat edebilirsiniz. 

    • 01