DIAMOND KOLEKSİYONU

DIAMOND KOLEKSİYONU Dıamond Nevresim Takımı Çift Kişilik

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

DIAMOND KOLEKSİYONU DIAMOND NEVRESİM TAKIMI ÇİFT KİŞİLİK

Dekorasyonda estetiğe önem veriyorsanız Diamond mutfak seti tam size göre! Özellikle görkemli binaların merak uyandıran görüntüsünden ilham alan koleksiyonun tüm çizgilerini detaylarında barındıran Diamond mutfak seti, mutfağınıza her adım atanın ilgisini çekecek!

Geometrik formların kusursuz zarafetini ön plana çıkaran Diamond mutfak seti; 4 adet Diamond sandalye ve 1 adet Diamond masadan oluşuyor. Dilerseniz seti Diamond koleksiyonunda yer alan puf ile tamamlayabilirsiniz. Diamond mutfak setinin tüm parçalarını kullanmaktan keyif alacağınıza eminiz.

Ayrıca Diamond mutfak setinin ahşap ayakları, bulunduğu her dekorasyona uyum sağlayabilir. Dilerseniz benzer renklerde avize kullanarak setin asaletini daha da ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle altın renkli aksesuarların Diamon koleksiyonuna çok uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu lüks görünümü altın rengi yerine daha soft renklerle tamamlamak isterseniz de tercihinizi gümüş renkli aksesuarlardan yana kullanabilirsiniz.

Dekorasyon tercihiniz ne olursa olsun Diamond mutfak setinin elegan görünümü mutfağınızın tasarımını bir adım ileriye taşıyacak. Diamond mutfak setini hemen inceleyin, Doğtaş ayrıcalıklarıyla sete sahip olun!

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

DIAMOND KOLEKSİYONU Kalite detaylarda saklıdır