KARYOLALAR

Karyolalar; konforu ve rahatlığı merkezine alan yaratıcı tasarımları ile güne mutlu, huzurlu ve dingin başlayın.

Karyolalar

Kullanıcılarının evlerinde tarz ve konforu bir araya getiren, şık mobilyaların adresi Doğtaş, birbirinden farklı tasarımlarda ve özelliklerde karyola modelleri ile de yatak odanızı baştan yaratmanıza yardımcı oluyor.

Karyolalar sağlam ve uzun ömürlü yatakların vazgeçilmez bir parçasıdır. İster tek kişilik karyola, ister çift kişilik karyola olsun, Doğtaş ihtiyaca yönelik, yenilikçi tasarımları ve mobilya üretiminde fonksiyonel bakış açısı ile sizlere bir karyolada bulunması gereken tüm özellikleri bir arada sunuyor.

Her Tarza Uygun Geniş Ürün Yelpazesi

Doğtaş her tarza ve zevke hitap eden ürün çeşitliliğini, karyola modelleri ile de ön plana çıkarıyor. Her biri modern ve işlevsel dizayna sahip karyola çeşitleri ile yatak odalarınıza yepyeni bir dokunuş katabilirsiniz.

Hem yatak odalarında sadelikten yana olanları hem de alternatif ve uç tasarımlar arayanları ortak noktada buluşturan karyola çeşitleri, yatak odası dekorasyonunuzu tam da hayal ettiğiniz gibi kılmak için eşi bulunmaz bir seçim.

Ahşap karyola modelleri dayanıklılıkları ve eksiksiz tasarımlarıyla yatak odalarında doğallık ve sadelik arayanlar için biçilmiş kaftan. Doğtaş karyola modelleri beyaz, gri gibi farklı renk seçeneklerinin yanı sıra yapıldıkları ağaçların farklı tonlarını da barındıran renk aralığı, modern çizgileri ve klasik dokunuşları bir arada barındırıyor.

Tek Kişilik & Çift Kişilik Karyola Seçenekleri

Çift kişilik karyola seçenekleri Doğtaş’ın kendine has tasarımıyla göz doldururken aynı zamanda farklı boyut seçenekleriyle de değişen ihtiyaçlara hitap ediyor. Doğtaş, çift kişilik karyolaların yanı sıra tek kişilik karyola modelleri ile de hem gençlerin hem çocukların yatak odalarına dinamik bir esinti getirerek sağlamlığıyla da uzun kullanım ömrü vadediyor.

İhtiyaca Yönelik Fonksiyonel Çözümler

Karyolalar benzersiz dizaynlarının yanı sıra ergonomik ve fonksiyonel özellikleriyle de konforlu yatakların zeminini oluştururlar. Elbette karyola ve yatak birbirinden ayrılmaz bir ikili. Elegan ve zarif tasarımlı karyola modelleri doğru yatak seçimi ile kusursuz bütün oluşturur.

Bununla birlikte karyolanızı seçerken dikkat etmeniz gereken başlıca unsurlardan bir diğeri de tercih edeceğiniz karyolanın boyut ve işlevsellik anlamında ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır. Her karyola her yatak odası için uygun değildir.

Örneğin yatak odanızda alanınız darsa daha küçük boyutlarda bir karyola tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Eşya depolama anlamında yer sıkıntısı olanlar için ise bazalı karyola modelleri en fonksiyonel çözümü sunar.

Estetik Dizayn, Pratik Yaklaşım

Karyola seçimi yaparken estetik kaygı güdenler için Doğtaş’ın çeşitli zevklere hitap eden geniş ürün yelpazesi olduğundan söz ettik. Peki şık tasarımlar bu ürünlerin pratiklikten uzak olduğunu mu gösterir? Aksine, Doğtaş’ın zarif karyola tasarımları sizlere aynı zamanda pratiklik de sağlar.

Örneğin ayaklı karyola modelleri, yatak odalarında modern bir hava yaratırken, aynı zamanda temizleme kolaylığı ve depolama alanı sağlar. Dahası, küçük odalarda daha geniş bir oda izlenimi uyandırmak için de ayaklı mobilyalar oldukça etkilidir.

Kaliteli Malzeme ile Yıllarca Süren Konfor

Mobilya sektöründe geldiği noktayı zamansız tasarımları kadar ürettiği mobilyaların kalitesine de borçlu olan Doğtaş, kullanıcılarını her zaman en iyisini vadediyor. Karyola modelleri anlamında da satın alınan ürünlerin uzun yıllar boyu ilk günkü ışıltısını koruması için malzeme seçimini bu doğrultuda yapıyor.

Karyolanız Yatak Odanızı Tamamlasın

Karyolanızın yatak odanızla mükemmel bir ahenk içerisinde olması için birkaç önerimiz var. Öncelikle daha önce de belirttiğimiz gibi karyolanızın boyutunun ile yatak boyutu ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Yatak ve karyola uyumsuz olduğunda, ikisi arasında istenmeyen boşluklar, tümseklikler oluşabilir veya yatak karyolaya sığmayabilir.

Bunun haricinde en doğru karyola seçimi için renk ve model olarak da ihtiyacınıza ve yatak odanızın tasarımına göre tercih yapabilirsiniz.

Eğer yatak odası dekorasyonunda bütünlük sağlamak isterseniz tamamlayıcı yatak odası takımlarına ve şık aydınlatma ürünlerine göz atabilirsiniz.

    • 01