MAYER
MAYER

MAYER Yemek Odası

19.135 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Doğtaş'ın en çok tercih edilen koleksiyonlarından biri olan Mayer yemek odasına ait mobilya seçeneklerini daha yakından incelemek için sayfamızı ziyaret edin.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

MAYER YEMEK ODASI

Mayer Yemek Odası Takımı’nın bir iddiası var: Hem trend görünümüyle yüksek modayı yakalıyor, hem de zamansızlık vaat ediyor. Natürel dokunun modunu belirlemekse aksesuar kullanımınıza düşüyor.

Kırık beyaz ve ahşabın dingin buluşmasıyla şekillenen Mayer Yemek Odası Takımı, estetik duruşu ve fonksiyonelliğiyle yaşam alanınıza değer katıyor. Yemek masası ve sandalyelerine orta sehpa, konsol, konsol aynası ve vitrinin eşlik ettiği takım, doğal olarak rahat ve tarz.

Mayer Yemek Odası Takımı, sade ve geometrik çizgilerle şekilleniyor. Detayları huzur veriyor, sakinleştiriyor. Samimi, natürel ve asil tarzınızı yansıtan moduyla evinizi tam da size uygun şekilde tamamlıyor. Yüksek ayaklı tasarımları, evinize genç bir hava kattığı kadar kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Mayer’in güzellik portresini seramik, cam ve ahşap sofra aksesuarlarıyla, dekoratif hasır ya da bambu sepetlerle ve düz renk porselen takımlarla kombinleyebilirsiniz. Yalın tasarım anlayışı, renklerin dansını ön plana çıkaracak ve aksesuarlarınızı daha da değerli kılacak.

Mayer Yemek Odası Takımı’nın görünümünü taçlandırmak bir tarz meselesi olsa da, o her haliyle güzel. Rafine duruşu ve “cool” tavrı sayesinde sonsuza kadar sürmesini isteyeceğiniz bir trendi yansıtıyor: Sade ve doğal zarafet.

 

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MAYER Kalite detaylarda saklıdır
MAYER En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Mayer Sandalye Ürün Adı MAYER SANDALYE Taksitli Fiyatı 2.813 TL Nakit Fiyatı 2.605 TL
  • Mayer Orta Sehpa Ürün Adı MAYER ORTA SEHPA Taksitli Fiyatı 4.347 TL Nakit Fiyatı 4.025 TL
  • Mayer Ayna Ürün Adı MAYER AYNA Taksitli Fiyatı 1.750 TL Nakit Fiyatı 1.620 TL
  • Mayer Konsol Ürün Adı MAYER KONSOL Taksitli Fiyatı 8.721 TL Nakit Fiyatı 8.075 TL
  • Mıorca Sandalye Ürün Adı MIORCA SANDALYE Taksitli Fiyatı 2.986 TL Nakit Fiyatı 2.765 TL
  • Mayer Oval Açılır Yemek Masası 90X160 Ürün Adı MAYER OVAL AÇILIR YEMEK MASASI 90x160 Taksitli Fiyatı 14.018 TL Nakit Fiyatı 12.980 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 20.665 TL Nakit Fiyatı 19.135 TL Adet 5 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.