GOLD Tv Ünitesi Ayaklı Alt Modül

25.308 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Gold Tv Ünitesi ayaklı alt modülü en uygun fiyat seçenekleri ile Doğtaş'ta! Detaylar için tıklayın.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

GOLD TV ÜNİTESİ AYAKLI ALT MODÜL

Ahşabın sıcacık enerjisini, doğal ve minimal tarzını oturma odanıza da taşımak istiyorsanız Gold TV ünitesi Doğtaş’ta sizi bekliyor. Yalın ve modern tasarımıyla mekanları bir anda güzelleştiriyor.

Gold TV ünitesi, doğal hayatın güzelliğini vurgulamak isteyen bir bakış açısıyla tasarlanıyor. Bu doğallık ona biraz da bohem bir hava katıyor. Masif ahşap görünümün baskın oluşu, sade ana güçlü hatların oluşmasına destek oluyor. Birbiri ardına sıralanan ve hoş çizgilerle ayrılan modüller, sanki bloklardan oluşuyormuş izlenimi veriyor ve ürüne hoş bir hareketlilik katıyor. Böylece geometrik ve muntazam tasarımlardan hoşlananların kalbini de kazanıyor.

Yemek ya da oturma odanıza yerleştirebileceğiniz Gold TV ünitesi, iki ayrı modülden oluşuyor. Ahşabın tüm doğallığını en iyi şekilde yansıtan alt modül, altın şeritler ve köşeli kulplar ile hareketleniyor ve 4 kapalı alandan oluşuyor. Kare formundaki kapalı üst modül ise incecik yatay bir açık raf uzantıya sahip. Böylece kapalı alanlarda eşyalarınızı saklayabilir, rafın ya da alt modülün üst yüzeyini ise dilediğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Şıklığını sadeliğinden ve doğadan alan Gold TV ünitesini Gold koleksiyonunda yer alan aksesuarlar ve mobilyalar ile kombinleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

GOLD Kalite detaylarda saklıdır
GOLD En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Gold Tv Ünitesi Ayaklı Alt Modül Ürün Adı GOLD TV ÜNİTESİ AYAKLI ALT MODÜL Taksitli Fiyatı 28.345 TL Nakit Fiyatı 25.308 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 28.345 TL Nakit Fiyatı 25.308 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.