LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN

LORENTA DACRAS JASMIN Yemek Odası

 

Samimi buluşmalara sahne olan yemek odanızda ferah ve konforlu bir atmosfer kazanmak istiyorsanız Lorenta Dacras Jasmin yemek odası takımı tam size göre!
  • Genel Bakış

LORENTA DACRAS JASMIN YEMEK ODASI

Doğal ve sıcak country dekorasyon tarzını modern bir bakış açısıyla yorumlayan Lorenta Dacras Jasmin yemek odası takımı, beyazın taze enerjisiyle bulunduğu her ortama ferahlık katıyor. Renkler, malzemeler ve tarzlar arasındaki benzersiz uyum, çarpıcı bir görsellik sunuyor.

Yemek odası takımına özgün tarzını kazandıran ise zarif detaylar oluyor. Vitrin ve konsolların çekmeceleriyle kapak gövdelerini çevreleyen profil, altıgen formdaki ayaklara zarafet katan ahşap işçiliği, altın rengi kulplar ve cam kapaklardaki serigrafi uygulaması gibi detaylar, son derece güçlü bir etki yaratıyor.

Lorenta yemek odası takımının farklı modülleri arasından seçim yaparak beklentilerinize uygun bir takım oluşturabilirsiniz. Oval ve dikdörtgen formda iki farklı sabit masa ya da açılır masa seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Dekoratif objelerinizi sergilemek ve ekstra depolama alanına sahip olmak için farklı boyutlardaki vitrin ve konsolları tercih edebilirsiniz. Orta ve yan sehpa, dresuar ve dekoratif ayna ile yemek odanızın görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.