MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER

MAYER Orta Sehpa

3.995 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Ahşabın hakimiyetini hissetmek için yaşam alanınızın tam ortasına bir Mayer Orta Sehpa gerek. Mayer koleksiyonunun asaletini orta sehpası ile deneyimlemek için ürünü yakından inceleyin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

MAYER ORTA SEHPA

Doğadan gelen malzemelerin dingin etkisi minimal çizgilerle buluşuyor. Geniş kullanımlar hareket alanı sağlıyor. Konforlu temel parçalar aksesuarlarla kişiselleştirilirken; yaşama verilen değer evde ortaya çıkıyor.

Dekorasyonda yeni nesil tasarım anlayışı, sadeliğe övgü niteliğinde. Minimal çizgilerle tasarlanmış parçalar, rafine bir zevkle rahatlığı bir araya getiriyor. Ahşap, hasır, seramik gibi doğal malzemeler modern mekanlarda sıcak bir atmosfer yaratıyor.

Beyazlar, griler ve açık kahvelerin ön planda olduğu Mayer’la günışığının maksimum seviyede kullanacak; aydınlık bir ortam oluşturacaksınız.

Mayer Köşe Takımı birbirinden bağımsız kullanılabilen modülleri sayesinde hem dar hem geniş alanlarda sınırsız kombinasyon oluşturma imkanı sunmaktadır. Farklı modüllerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan köşe takımı zevke ve ihtiyaca göre şekillendirilebilir.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MAYER Kalite detaylarda saklıdır
MAYER En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Mayer Orta Sehpa Ürün Adı MAYER ORTA SEHPA Taksitli Fiyatı 4.474 TL Nakit Fiyatı 3.995 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 4.474 TL Nakit Fiyatı 3.995 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.