SKY
SKY
SKY
SKY
SKY

SKY Kitaplık

5.965 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Sadeliğin ve zarifliğin trend renkler ile buluştuğu modern bir tasarım.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

SKY KİTAPLIK

SKY genç odası; antik meşe, lake beyaz ve turkuazı buluşturan tasarımıyla sportif bir çizgiye sahip. Modern tasarımıyla genç odalarının dinamik bir görünüm kazanmasını sağlayan oda takımı, simetrik ve keskin formlarıyla dikkat çekiyor.

Genç odası takımına beyaz ve turkuazın eşsiz uyumu damga vuruyor. Beyaz ağırlıklı tasarımı, komodin ve şifonyerde kullanılan inceltilmiş turkuaz rengi paneller tamamlıyor. Verniksiz, antik meşe detaylar, bu ikiliyle güçlü bir ahenk yakalıyor. Oval hatlı, beyaz deri karyola başlığındaki turkuaz düğmeler ve dolapların turkuaz kulpları, tasarıma hareket katıyor.

SKY genç odasını farklı ölçülerde başlıklı karyolalar ve iki ya da üç gardırop modeller arasından seçim yaparak ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Komodin, şifonyer, kitaplık, çalışma masası, gardırop yan modülü gibi modüller ile ihtiyaçlara tam olarak karşılık veren bir oda takımı oluşturabilirsiniz. Konsepti tamamlayan halı, aydınlatma gibi dekoratif aksesuarlarla çarpıcı bir genç odasına imza atabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

SKY Kalite detaylarda saklıdır
SKY En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Sky Kitaplık Ürün Adı SKY KİTAPLIK Taksitli Fiyatı 6.680 TL Nakit Fiyatı 5.965 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 6.680 TL Nakit Fiyatı 5.965 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.