Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA

ARORA Yatak Odası Takımı

 

Konforlu ve huzurlu bir uyku deneyimi için özenle tasarlanan Arora Yatak Odası, odanıza hem modernliği hem de düzenli bir görünümü getiriyor.
  • Genel Bakış

ARORA YATAK ODASI TAKIMI

En yorgun anlarınızı huzurlu bir uykuyla atlatırken Arora Yatak Odasının ilham verici etkisinden faydalanabilirsiniz. Modern çizgileri, sade ve şık görünümü ve tüm tasarım detaylarıyla Arora Yatak Odası, uyumun en yenilikçi hâlini sizlere tanıtıyor.

Arora Yatak Odasının modülleri arasında ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekler yer alıyor. 4 kapılı, 5 kapılı, 6 kapılı, 210 cm sürgülü ve 240 cm sürgülü de dahil olmak üzere tam 5 farklı dolap seçeneğiyle bu set, kendiniz için doğru tercihi rahatça yapabilmenize imkan tanıyor.

Aynalı dolabıyla dikkatleri üzerine toplayan Arora Yatak Odası, kullanışlı dolap içleri ve talebe bağlı olarak ekstra raf ekleme tercihiyle tüm eşyalarınızı ve giysilerinizi saklayabilmenize yardımcı oluyor.

Sade bir görünüm için özel tasarlanan karyolasına ek olarak makyaj masası, boy aynası, komodin, puf ve ayak ucu pufu da dahil olmak üzere tüm modülleriyle Arora Yatak Odası, kullanışlılığını ortaya koyuyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.