GOLD Tv Ünitesi Üst Modül

8.067 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Modüler özelliğe sahip Gold TV ünitesi üst modülünü Doğtaş Mobilya'da! Gold TV ünitesini daha yakından incelemek için tıklayın.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

GOLD TV ÜNİTESİ ÜST MODÜL

Ahşabın natürel ve minimal tavrı, doğal bir sadelik arayışında olanlara cevap veriyor. Metal detaylar parçaları hareketlendirirken, ahşabın girift görünümü modern bir duruş ortaya koyuyor.

2018 mobilya koleksiyonlarının doğal hayat etkisindeki ilham panosunun yıldızı masif ahşap görünümler, hemen her seride ortaya çıkan sade tablonun ana hatlarını oluşturuyor.

Gold TV Ünitesi, biraz bohem, biraz minimal ama oldukça doğal dünyasıyla karşınızda. Seri, kapak ve yüzey tasarımlarıyla bloklardan oluştuğu izlenimini veriyor. Bunu bir geometrik oyuna çevirmek sizin elinizde. Küresel ya da plazmik, natürel malzemelerin hayat verdiği tüm parçaları yemek odanızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Metal detaylar, çok büyük olmayan rollerine rağmen fark yaratıyor. Parçaların keskin hatlarını yumuşatan kavisli kulp dizaynı, konsol aynalarına da ilham oluyor. Hem depolama alanı, hem şık bir sunum sağlayan Gold TV Ünitesi, evinizi bu nezih dünyaya uygun şekilde tamamlıyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

GOLD Kalite detaylarda saklıdır
GOLD En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Gold Tv Ünitesi Üst Modül Ürün Adı GOLD TV ÜNİTESİ ÜST MODÜL Taksitli Fiyatı 9.035 TL Nakit Fiyatı 8.067 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 9.035 TL Nakit Fiyatı 8.067 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.