SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY

SKY 100X200 Karyola

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

SKY 100X200 KARYOLA

100x200 ve 120x200 Latalı başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, çalışma masası üst modül, kitaplık, 2 kapılı ve 3kapılı gardırop, şifonyer ve gardırop yan modülü gibi farklı modül alternatifleri içeren stil sahibi bir genç odası takımı. Antik meşe, lake beyaz ve turkuazın eşsiz kombinasyonunda trend bir tasarım. Dolaplardaki SENSYS kendinden yavaşlatıcı menteşeler ve tandem ray özellikli çekmeceler ile yumuşak ve sessiz kapanışlar.

Oval hatlı, beyaz deri karyola başlığında kullanılan takımın rengiyle uyumlu düğme ve akrilik şeffaf kulplar genç odaların modern yüzünü ortaya çıkarırken, kumaş özelliği ile uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlıyor. Takımın turkuaz rengi ile uyumlu akrilik şeffaf kulplar Komodin ve şifonyerde kullanılan inceltilmiş turkuaz rengi panellerle estetik bir görünüme sahip olan Sky, modül altlarında kullanılan kalın alt panel sayesinde ise yıllarca kullanılabilecek bir tasarım.

Takımın beyaz ve turkuaz rengi ile uyumlu tavan ve masa lambası, nevresim ve yatak örtüsü ve sandalye gibi konsepti tamamlayan aksesuarları, tüm ihtiyacı tek bir noktadan karşılayabilme imkanı sunuyor. Sky Genç Odası

SKY Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.