SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY

SKY 120X200 Karyola

7.918 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Sadeliğin ve zarifliğin trend renkler ile buluştuğu modern bir tasarım.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

SKY 120X200 KARYOLA

100x200 ve 120x200 Latalı başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, çalışma masası üst modül, kitaplık, 2 kapılı ve 3kapılı gardırop, şifonyer ve gardırop yan modülü gibi farklı modül alternatifleri içeren stil sahibi bir genç odası takımı. Antik meşe, lake beyaz ve turkuazın eşsiz kombinasyonunda trend bir tasarım. Dolaplardaki SENSYS kendinden yavaşlatıcı menteşeler ve tandem ray özellikli çekmeceler ile yumuşak ve sessiz kapanışlar.

Oval hatlı, beyaz deri karyola başlığında kullanılan takımın rengiyle uyumlu düğme ve akrilik şeffaf kulplar genç odaların modern yüzünü ortaya çıkarırken, kumaş özelliği ile uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlıyor. Takımın turkuaz rengi ile uyumlu akrilik şeffaf kulplar Komodin ve şifonyerde kullanılan inceltilmiş turkuaz rengi panellerle estetik bir görünüme sahip olan Sky, modül altlarında kullanılan kalın alt panel sayesinde ise yıllarca kullanılabilecek bir tasarım.

Takımın beyaz ve turkuaz rengi ile uyumlu tavan ve masa lambası, nevresim ve yatak örtüsü ve sandalye gibi konsepti tamamlayan aksesuarları, tüm ihtiyacı tek bir noktadan karşılayabilme imkanı sunuyor. Sky Genç Odası

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

SKY Kalite detaylarda saklıdır
SKY En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Sky 120X200 Karyola Ürün Adı SKY 120X200 KARYOLA Taksitli Fiyatı 8.868 TL Nakit Fiyatı 7.918 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 8.868 TL Nakit Fiyatı 7.918 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.