MAYER
MAYER
MAYER

MAYER Koltuk Takımı

20.995 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Bir koltuk takımından beklentileriniz neler? Yanıtınız “şık, ekonomik, rahat ve fonksiyonel” ise Mayer koltuk takımı tam size göre! Modern ve spor tarzı bir araya getiren takım evinize çok yakışacak!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

MAYER KOLTUK TAKIMI

Mayer koltuk takımı konforu en ekonomik ve en fonksiyonel şekilde, üstüne üstlük şık bir tasarımla mekanlarınıza taşımak için tasarlandı. Yalın görünümü ile her tarza uyum sağlayacak takımın beklentilerinizi karşılayacağına emin olabilirsiniz. 

 

Modern ve spor tarz bir araya gelirse ne olur? Mayer koltuk takımı; konforlu, kullanışlı ve zamansız tasarımıyla bu sorunun yanıtına karşılık olabilir. Yatak olabilme özelliği ile misafirleriniz için bir anda rahat bir yatağa dönüşen ürün, tercihinize göre meşe ya da ceviz renklerinde hazırlanacak konik ayakları ile temizliği de kolaylaştırıyor. 

 

Fonksiyonelliğini ise soft rengi ve modern dikiş detaylarıyla tamamlıyor. Sırt, kolçak ve oturma minderlerinde yer alan dikiş detayları, minimalist görünümü de destekliyor. Koltuk takımının ekose desenli kırlentleri ise zarif ve modern tarza spor bir hava katarak hoş bir denge kuruyor. 

 

Şıklığı ve fonksiyonelliği daha ulaşılabilir kılan ekonomik koltuk takımını, yer aldığı Mayer koleksiyonundaki diğer ürün gruplarıyla kombinleyebilirsiniz. Hem oturma odası ve salonda hem de diğer odalarınıza Mayer koleksiyonun şık dokunuşunu katabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MAYER Kalite detaylarda saklıdır
MAYER En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Mayer Üçlü Yataklı Koltuk Ürün Adı MAYER ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK Taksitli Fiyatı 15.530 TL Nakit Fiyatı 13.865 TL
  • Mayer İkili Yataklı Koltuk Ürün Adı MAYER İKİLİ YATAKLI KOLTUK Taksitli Fiyatı 13.135 TL Nakit Fiyatı 11.725 TL
  • Mayer Berjer Ürün Adı MAYER BERJER Taksitli Fiyatı 7.990 TL Nakit Fiyatı 7.130 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 23.520 TL Nakit Fiyatı 20.995 TL Adet 2 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.